Cam Çatı Kapatma Cam Çatı Kaplama alanlarında herhangi bir alana veya odaya tam renkli bir çatı oluşturmak için kullanılabilir. Özellikle dış pencerelerin uzak olduğu iç mekanlarda veya yan camların komşu özelliklerden dolayı kısıtlanabileceği küçük arka uzantılarda yararlıdır.

Cam Çatı Kapatma Sistemleri

Cam çatı kapatma sistemlerinin kullanılması, azami miktarda doğal ışığın bir alana girmesine izin verecek. Ve cam teknolojisindeki gelişmelerle birlikte, dış iklim ne olursa olsun alanı hala sıcak ve rahat tutabiliyor.
Cam çatı genel olarak birtakım yapısal destekler gerekecektir.

Düşük Demir camlı kirişler, tüm parantezleri ve sabitleri yapısal cam kirişine gizlemek için kenarlara çerçevesiz ayrıntılarla dolu bir alana tamamen şeffaf bir yatay eleman verebilir

Cam Çatı Tasarımı

Cam çatı detayı yapısal bir cam duvar gibi cam çatı profilleri düşey bir kesiti karşılarken cam parmaklar, tamamen camlı görünümü daha da uzatmak için alanın dış kenarındaki cam kirişleri desteklemek için dikey olarak kullanılabilir. Cam parmak ile ışın arasındaki sabitlemeler, minimum çerçeve veya sabitleme ile cam birleşme noktasına net ve düzgün bir cam oluşturmak için IQ’nun uzman minimal ayrıntılarını kullanarak tasarlanacaktır. Bu detay,cam kutu uzantıları üzerinde büyük ölçüde kullanılır.

Farklı bir görünüş için, çelik bir Tavan içerisinde cam derzlerini desteklemek için çelik T veya kutu bölümleri kullanılabilir. Bu minimal çelik destekler, geniş mesafelere yayılabilir ve daha endüstriyel bir efekt tasarımına uygundur. Teknik cam çözeltileri ve cam çatı kapatmaların kullanılması yapısal cam çatı projenizin daha performanslı bir unsur haline gelmesine fayda sağlamaktadır. Cam çatılarda kullanılan camlar tek cam ve ısıcam (confor) olarak kullanılmaktadır. Isıcam confor ısıyı adete içerde hapsederek ısı kaybını önlemektedir.

Tüm bu işlerinizin eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yapılmasını istiyorsanız cam çatı kaplama işleriniz için Şentürk Yapı ile çalışmanız sizin için çok büyük bir avantaj olacaktır. Cam çatı kapatma uygulamaları ve fiyatları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


0 Comments

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın