Binaların dış kapıların üzerine yapılan dış kapı üstü yağmurluk binadan çıkanları ilk anda hava şartlarından koruyarak hava durumuna hazırlık yapmasını sağlamaktadır. 

Yağışlı havalarda binadan çıkacak kişiler için şemsiye hazırlamayı, üzerindeki giysilerde hazırlık yapabilmeye imkan sağlayacaktır. Güneşli havalarda ise kişilerin ilk anda güneşin zararlı ışıklarından koruyacaktır. Dış kapıların maruz kaldığı yağmur ve kar serpintilerinden koruyarak bu etkilerin içeriye girmesini önleyecektir. Bununla beraber özellikle ahşap kapıların dış kapıların hava koşullarından etkilenmesinin önüne geçirilerek ömürlerini uzatmaktadır. Dayanıklı ve estetik görünümü vardır.

Dış Kapı Üstü Yağmurluk Kullanım Alanları ve Sağladığı Avantajlar

Kapı üstü yağmurluk evlerde, iş yerlerinde, garaj kapılarının üzerinde, mekanların geçiş güzergahı olarak kullandıkları alanlar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan pek çok yerde kullanılmaktadır. Kapı üstü yağmurluk portatif çözümler sundukları için kolayca yapıya uygun olarak monte edilebilmektedir. Yapının dokusuna kolayca entegre edilebilir yapıya şıklık ve prestij kazandıracaklardır. Sundurmalar dayanıklılıkları ile kötü hava koşullarından etkilenmemektedir. Birbiri peşi sıra kullanılarak geniş mekanlara veya tek giriş için uygulanabilmektedir. Üst yapısı sayesinde güneşin zararlı etkilerinden koruma sağlamaktadır.

Dış kapı üstü yağmurluk altı düzenlenme imkanı vermesi sayesinde mekanın içinde olan ayakkabılık, bilgi panosu dışarıya taşınabilmektedir. Firmamız tarafından mekan ihtiyaçlarına ve kullanıcıların beğenilerine göre projeler üretilerek mekana prestij kazandıracak emniyetli kapı girişi yağmurlukkapı önü yağmurluk çözümleri üretilmektedir. 

Kapı Üstü Yağmurluk

Kapı Üstü Yağmurluk

Bina Dış Kapı Önü Yağmurluk Yaptırırken Dikkat Edilecek Hususlar

Kapı girişi yağmurluk sistemleri tecrübeli ustaların yapacakları keşif, üretim ve montaj sayesinde güvenli, şık ve prestijli görünüm kazanacaktır. Firmamız tarafından ihtiyaç duyulan dış kapı üstü yağmurluklar ile ilgili ücretsiz keşif yapılarak mekana uygun çözümler hakkında tarafınıza en uygun çözüm sunulacaktır.

Müteakiben en kaliteli malzemeler, en üst işçilik ortamında sağlam, prestijli hizmet en uygun fiyatla verebilirsiniz. Dış kapı üstü yağmurluk fiyatları hakkında bilgi ve fiyat için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın