Garaj kapatma; Evinizin villanızın yada iş yerinizin görünümü bozmadan uygulanan garaj kapatma  sistemidir.

Garaj Kapatma olarak daha çok polikarbonat levhadan oluşmaktadır. Garaj kapatmalarda en çok tercih edilen kapatma ürünü polikarbondur.

Polikarbon garaj kapama sayesinde garajınız oldukça aydınlık sağlar.Zararlı güneş ve (uv) ışınlarından aracınızı korumanıza olanak sağlamaktadır.

Yağmurlu havalarda aracınızı park ettikten sonra ıslanmadan evinize yada iş yerinize gitmenizi sağlar.Garaj kapaması şeffaf ve aydınlığın yanı sıra yağan yağmuru ve çevreden kaynaklı pislikleri yağmur iniş borularının yardımı ile istenilen alana indirilir. Garaj Kapatma sektöründe Şentürk Yapı olarak bir çok projelerde yer almıştır.Renk olarak beyaz,füme,bronz,şeffaf,mavi olarak uygulamalara renk katmaktadır.

Pratik Garaj Sistemleri

Sunduğumuz pratik garaj sistemleri ile aracınızı dış etkenlerden kolaylıkla koruyabilirsiniz. Satış ve kurulum hizmetini yaptığımız pratik garaj kapama ile amaçlanan; ister kalıcı isterse taşınabilir düzenekli olsun; garaj kullanım ihtiyacının en etkin ve kolay şekilde yerine getirilmesidir.

Sabit Garaj Kapatma Sistemleri

Mevcut boş alanlarda kolaylıkla uygulanabilir bu garaj sistemi için özellikle polikarbon malzeme kullanarak; araçlarınızın zararlı güneş ışınlarından ve yağmurdan korunmasını sağlamaktayız. Bu malzeme; cam ya da diğer materyallere göre daha hafif ve sağlamdır. Kurulacak taşıyıcı bir düzenek üzerine kolaylıkla montajı yapılmaktadır. Mevcut alanınıza ya da park edecek araç sayısına göre, istenen ölçülerde yapılabilen, az maliyetli açık garajlardır. Daha çok; site ya da konut bahçeleri, benzin istasyonları ve dış mekan otoparklar için kurulmaktadır. Bu işlemle pratik garaj kapama fiyatları en uygun ve ekonomik seviyede olmaktadır.

Sunduğumuz Başlıca Hizmetler

Otopark Sundurma

Açık otopark sundurma sistemleri

• Polikarbon garaj kapatma

• Otopark çatı sistemleri

• Garaj üstleri kapama projeleri ve uygulamaları

• Malzeme satışı

Garaj kapama ya da pratik garaj sistemleri çözümleri ile araçlar dış etkenlerden güvenle korunur, kaporta ve boyada dış etkenlere bağlı bozulma engellenir. Bu da, araçların kullanım süresini uzatmakta ve görünümünün iyi kalmasını sağlamaktadır.

Kullanılan malzeme ve kurulum düzeneklerine göre farklı garaj kapama fiyatları sunan firmamızda, her ihtiyaca ve kullanım alanına uygun modeller bulunmaktadır. Verdiğimiz hizmetler ve fiyatlar İstanbul garaj kapama ve diğer bölgeler için aynı standarttadır.

Pratik Garaj Sistemleri hakkında soru ve fiyatları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın