İnsanların yaşam alanlarındaki en olası ihtiyaçları olan, yaşam kolaylığı ve görsel hoşnutluk ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Şentürk Yapı; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan ruhuyla 2006 yılında kurulmuştur.
Dekorasyon, projelendirme ve gölgelendirme sektöründe başladığı faaliyetlerine Akustik yalıtım ve Elektronik Tente sistemlerini de ekleyerek, sektöre tam anlamıyla hakim hale gelmiştir.
Şentürk Yapı, (tuzla sundurmacı) geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında gerek iç ve dış dekorasyon başta olmak üzere, akustik yalıtım sistemleri ve projelendirme kapsamında devasa gölgelendirme sistemlerine kadar birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Şentürk Yapı, Dekorasyon, Gölgelendirme ve Projelendirme sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.
Şentürk Yapı, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Türkiye’de yapmıştır.
Şentürk Yapı, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece uygulama hizmetinin verildiği anlarda değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Bunu sağlamak için her çalışanımız; işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.
Bize göre; kalite ve hizmet kadar önemli bir değer de onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunabilmektir. Bu düşünce, kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusundan oluşmuştur.
Açık , şeffaf ve dürüst olmamız; müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tuzla sundurmacı olarak tüm iş ve hizmetlerimizde bu güveni korumamız gerektiğinin bilincindeyiz…

MİSYONUMUZ

Kış Bahçesi 2

Kış Bahçesi 2

Misyonumuz çatısundurma ve yalıtım sektöründe yüklenici olarak faaliyet gösteren Şentürk Yapı’nın misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri en ön planda tutarak doğanın ve çevrenin her daim korunması gerektiğini gözardı etmeden, planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda, gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışma ve projelerimiz gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle, müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler oluşturma en büyük değerimizdir…

VİZYONUMUZ

Kış Bahçesi 1

Kış Bahçesi 1

Güven
Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite
Her Şentürk Yapı projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliğe sahiptir. Çalışmalarımızda, mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak, daima en yüksek kalite sağlanmaktadır. Şentürk Yapı standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayın