Hareketli Motorlu Tente Fiyatları birçok insan ve işletme tarafından tercih edilen farklı birçok alanda birçok çeşitte amaç doğrultusunda kullanılmaktadır.

Otomatik Pergola

Kişisel kullanım olarak genelde sundurma ya da teras gibi alanlarda kullanılmaktadır. Yukarı seviyelerde yerleşim alanlarında hem bir çatı özelliği vaat edip bulunulan yeri yaşam alanına çevirir hem de güneş ve soğuk hava gibi etkileri sıfıra indirerek yaşam standardını istenilen seviyelere doğru yükseltmektedir.

Birçok kafe ve benzeri işletmelerde müşteri memnuniyetini asgari düzeyden azami dereceye çıkarmaktadır.Otomatik pergole yani Hazır Motorlu Tente pratik bir kullanım kılavuzuna sahip olması müşterilerin fark etmeden birkaç dakika içerisinde tentenin açılıp kapanmasını sağlar.

Bu da birçok kafe ve muadili işletmelerde bu türden raylı tente rağbetini son yıllarda ileri rakamlara taşımıştır. Açık havada yer alan simit evi, kahvaltı salonu gibi yüksek nüfuzlu kitlelere hizmet eden iş yerlerinin bir numaralı tercihi olarak günümüzde en fazla karşımıza çıkan icatların başında gelmektedir.

Motorlu Pergola

Önceki motorlu pergola ürünlerine göre tamamen otomatiktir. Uzaktan kumandalı olup raylı bir sisteme sahiptir. Bu nedenle önceden uzun zaman ve emek uğraşları sonucundan açılıp kapanan tenteler artık günümüz teknolojik şartlarının hızıyla çok kısa bir sürede hizmetlerini vermektedir. Yaz aylarında güneşin yakıcı etkilerini sıfır düzeylerine indirmektedir.

Bu da hem yaşam kalitesini arttırmakta hem de bu tür tercih eden iş yerlerinde müşteri memnuniyetini ve katılımını çoğaltmaktadır. Hareketli Motorlu Tente Fiyatları aynı zamanda üstüne ışıklandırma imkanı da sunan özellikle hava karardıktan sonra bir dekorasyon ürününe dönüşmektedir. Su geçirmez bir nitelikte olduğu için hangi alanda hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın korunaklı bir çatı misyonunu da üstlenir.

Çoğu ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Bu da istenmeyen aşırı sıcak ve soğuk havaların kesintiye uğratılmasına ve içerideki havanın muhafaza edilmesine olanak tanımaktadır. Aynı zamanda alüminyum malzemeden üretildiği için kullanım süresi uzun ömürlüdür.

Kendiliğinden katlanabilir oldukları için temizlenmesi ve üstündeki istenmeyen parçaların alınması da açılır kapanır özelliği kullanılarak kendiliğinden gerçekleşir. El yardımıyla çalışan tenteneler yerini motorlu tentelere bırakmaktadır. 

Motorlu Pergola fiyatları Şentürk yapı ile çalışmanız sizin için çok büyük bir avantaj olacaktır.

Hareketli Motorlu Tente fiyatlarını siparişlerinizi ve daha fazla bilgi için: 0216 599 07 57 arayınız.

Hareketli Motorlu Tente fiyatları nı ve modellerini detaylı görüntülemek için kataloğumuza buradan inceleyebilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonHemen Arayın