Hazır Cam Sundurma, herhangi bir geçidin dışarıya bakan tarafına uygulanan ufak bir çatı sistemidir. Uygulandıkları alanı yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarına karşı korumak için uygulanmaktadır.

Sundurmalarda model ve renk bakımından çok seçenek olduğu için dekoratif bir sistemdir. Bu sayede uygulandıkları alanı zenginleştirir, dekorasyonuna renk katar. Günümüzde oldukça fazla talep gören sundurmalar genellikler cam sundurma, polikarbon sundurma polikarbon sundurma ve solid sundurma olarak tercih edilmektedir.

Cam Sundurma, genellikle kapı önleri için tercih edilen cam sundurmalar sağlamlığı, ısıya ve kimyasala karşı dirençli olması ile ön plandadır. Cam sundurmalarda güvenlik ve sağlamlığı için lamine cam ve temperli cam tavsiye edilmektedir.

Hazır Cam Sundurma Fiyatları

Teknik olarak paslanmaz, çelik, alüminyum ya da demir konsül taşıyıcılı olabilir. Modern üretim tesislerimizde sizin isteğinize özel şekilde imal edilir. Cam Sundurma Sistemin de camlar temperli ve lamine camlı olarak üretilir bu sayede iki kat daha güvenli olur.
Sundurmalarda model ve renk bakımından çok seçenek olduğu için dekoratif bir sistemdir. Bu sayede uygulandıkları alanı zenginleştirir ve ortama renk katarlar.

Cam sundurma sistemleri daha hafif oldukları için binalara ya da yapılara fazla yük bindirmedikleri gibi su geçirmez özelliğine de sahiptirler. Bu sistemler kolay monte edilebilip ayrıca belirlenen projeye göre de dizayn edilebilirler.
Kapı önü cam sundurma: Kapı önü sundurmalar genellikle hem güzel dekorasyon hem de kötü hava şartlarından korunmak amacıyla yapılmaktadırlar.Üstelik istediğiniz modellerde renk ve tasarım seçimleriniz ile binanıza estetik ve şık bir görünüm kazandırır.

Şentürk Yapı olarak cam sundurma alanında yapmış olduğumuz çalışmaları sitemizden görebilirsiniz. Cam sundurmaların imalatını, montajını ve satışını yapmaktayız. Cam sundurmaların satışını İstanbul Ankara İzmir vb tüm illere anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yapmaktayız.

Sizde mekanınıza hazır cam sundurmalar’dan yaptırmayı düşünüyorsanız bizi arayın keşif ekibimiz mekanınızı incelesin.

Hazır Cam Sundurma fiyatları  ve modellerini detaylandırmak için  bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın