Hazır Solid Sundurma Fiyatları

Hazır solid sundurma sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi de, sistemin montajının oldukça pratik olmasıdır. Tüm montaj ekipmanlarıyla göndereceğimiz bu sundurma sistemlerimizin hoşunuza gideceğinden hiç şüphemiz yok. Oldukça esnek ve görselliğiyle ilgi çekiyor

Solid Sundurma Özellikleri

Üst kaplama malzemesi olarak kullanılan solid ürünü, fiziksel olarak tamamen cama benzese de yapı olarak esnek bir malzemedir. Ve cama oranla oldukça yüksek bir fiziksel dayanıma sahiptir.Fiyat olarak da cama oranla uygun fiyatlara sahip olan solid sundurma ürünü mekanınıza oldukça şık dekoratif çözümler sunacaktır. Farklı renk seçenekleri ve dilediğiniz ebatlarda ürün hazırlayabilmekteyiz. Farklı renk seçenekleri ve modellerimiz  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her alana yapılabilir son derece sağlam ve ekonomik olan bu ürünümüz uygulandığı yere ayrı bir güzellik, estetik görünüm de katar.
Kullanılan aksesuar malzemeler çoğunlukta 304 kalite paslanmazdır. Paslanmaz çelik halatlarla gerdirme yapılmaktadır.
Paslanmaz lazer kesimli olarak üretilen sistem istenilen modelde ve kalınlıkta yapılabilmektedir. Projelerinize uygun Camlı kanopi sundurma sistemlerinin statik hesapları yapılarak kullanılacak malzeme ve cam kalınlıkları hesaplanarak üretim yapılmaktadır.

Pratik Solid Sundurma

Pratik Solid sundurma sistemleri için cnc kesim metal ayak veya paslanmaz ayak kullanmaktayız. Üzeri ise Cam, Polikarbon, solid, olarak üretmekteyiz renk seçenekleri mevcuttur (füme-beyaz-gri-yeşil-mavi-bronz-şeffaf)Fiyat/kalite kuralıyla doğru orantılı olarak paslanmaz ayak fiyat olarak daha pahalı olmasına karşın metale göre daha uzun ömürlü ve kromaj bir görünüme sahiptir. CNC Lazer kesim motifli ayak modellerimiz özel olarak elektrostatik(fırın)boyalıdır.

Hazır Solid Sundurmaların fiyat bilgisi için: 0216 599 07 57 arayınız

Call Now ButtonHemen Arayın