Kapı Üstü Sundurma

Ev, bahçe, bina, ve iş yerleri gibi geçiş yerlerinde zarif ve kibar yapısıyla doğal iklim  şartlarından etkilenmemek için duvar üzerine montaj yapılan kapı üstü sundurmalardır. Kapı üstü sundurma yapıların dış geçiş alan ölçülerine göre imal edilir. Yani montaj yapılacak alanın derinlik ve genişlik ölçüleri esas alınır. Ürün montaj uygulaması yapıldığında yapılarınıza değer katar. Zarif ve kibar yapısıyla mevcut standart ölçülerde yada özel ölçülerde ürünler imal edilmektedir. Kısacası ölçü sizden imalat bizden. Taşıyıcı metal ayaklardan oluşan bir sundurma çeşididir. Bütün yapı ve mekanlar için kişiye özel üretilen sundurma sayesinde sizde yapılarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Özellikle kapı ve pencere üstü için kullanılan sundurmalar şimdi daha şık ve pratiktir. Özel olarak üretilen bu sundurmalar taşıyıcı ferforje ayaklarda istenilen desen ve renk uygulanabilmektedir. Renk seçenekleri oldukça fazladır. Bina, işyeri cephesi hangi renk ise aynı şekilde bir kombine yapılabilir. Örneğin dış cepheniz alüminyum kompozit ise bu ürünleri kompozit sundurma olarak bizden temin edebilirsiniz.

Kapı Üstü Sundurma Fiyatları Listesi

Standart sundurma ürün fiyatları aşağıdaki gibidir. Özel ölçü veya standart dışı ürün siparişlerinizde fiyat bilğisi alınız.

100×100 cm Polikarbon Sundurma m2 birim 425 TL+KDV

100×100 cm Metal Ayak Kompozit Sundurma m2 birim 650 TL+KDV

100×100 cm Metal Ayak Cam Sundurma m2 birim 750 TL+KDV

100×100 cm Paslanmaz Cam Sundurma m2 birim 1000 TL+KDV

Renk ve model fiyatları değişmemektedir.

Kapı Üstü Sundurma Fiyatları

Sundurmaların Avantajları Nelerdir ?

Sundurmalar sayesinde dış kapı lamba ve kameralarınızın ömrü uzar. Ev bahçe bina ve işyerlerinin doğal iklim şartlarından etkilenmemek için ihtiyaca uygun malzeme ve ürün seçimi yapılarak imal edilir. Dış geçiş alan ölçüleri alınıp montaj uygulaması yapıldığında yapılarınıza görsellik ve değer katar. Kapı üstü sundurmalar dekorasyon alanına süslemek adına imalatı yapılan sundurmalar üzerinde model ve renk bakımından zevkinize yönelik tercih edilebilir. Ayrıca üst kaplama malzemesini aydınlık olması açısından şeffaf tercihler arasına girer.

Ev, işyeri gibi alanlarda kullanılan kapılarınız cam demir veya ahşap kapılar ise camlı ahşap yada pratik polikarbon olan sundurmalar kullanılabilmektedir. Bu ürünler zorlu iklim koşullarına rüzgar, fırtına, güneş, yağmura karşı oldukça direnç sağlamaktadır. Eski zamanda beton ile yapılan saçaklar yerini modern sundurmalara bırakarak oldukça zamandan tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Kapı Sundurma

Kapı Sundurma Sistemleri

Kapı sundurma sistemleri sayesinde bina girişi ve kapı üstü, dış bahçe girişleri görselligi ile bizlere tasarım imkanı sunuyor. Öne doğru eğim olması sayesinde yağmurlu hava şartlarında kapı giriş ve çıkışların kuru kalmasını sağlar. Bu şekilde montaj sağlandıktan sonra dış kapı ve pencerelerin ömrünü uzatır. Kapı üstüne uygulanacak sundurmalar paslanmaya ve korozyona karşı tam koruma sağlanmış olur. Kapılar üstüne yapılacak olan sundurmalar uygulamasına geçilmeden önce bizlere ölçüleri ve talep ettiğiniz modellerini bildirilip imalat sürecini başlatmış oluruz.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek İçin

0 (544) 543 57 57   0 (216) 599 07 57 


1 Comment

Pencere Sundurması - Pencere Üstü Sundurma - Şentürk Yapı · 12 Ağustos 2020 at 17:13

[…] ancak bu konuda deneyimli ve kaliteli işçilik sağlayan firmamız sayesinde mümkün olacaktır. Pencere sundurma yapı yönetmeliklerine uygun olup bu yüzden montajı yapılabilmesi için herhangi bir yerden […]

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Arayın