Ev, bahçe, bina, ve iş yerleri gibi geçiş yerlerinde zarif ve kibar yapısıyla doğal iklim  şartlarından etkilenmemek için duvar üzerine montaj yapılan kapı üstü sundurmalardır. Kapı üstü sundurma fiyatları yapıların dış geçiş alan ölçülerine göre imal edilir. Yani montaj yapılacak alanın derinlik ve genişlik ölçüleri esas alınır. Montaj uygulaması yapıldığında yapılarınıza değer katar. Zarif ve kibar yapısıyla mevcut standart ölçülerde yada özel ölçülerde imal edilmektedir. Kısacası ölçü sizden imalat bizden.

Kapı Üstü Sundurma Fiyatları Listesi

100×100 cm Polikarbon Sundurma m2 birim 500 TL+KDV

100×100 cm Metal Ayak Kompozit Sundurma m2 birim 650 TL+KDV

100×100 cm Metal Ayak Cam Sundurma m2 birim 750 TL+KDV

100×100 cm Paslanmaz Cam Sundurma m2 birim 1000 TL+KDV

Kapı Sundurması

Firmamız Kapı Sundurması hizmetini kurumsal olarak veren ve sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Kapı sundurması çoğu kişinin bildiği gibi bina giriş kapı önlerine gelen ve insanların evlerinin önlerine her türlü sel ve diğer doğal afetlerin vermiş olduğu tahribatı önlemek için talep edilen bir üründür. İnsanlar kapılarının önlerine kapı sundurması takarak hem evlerine görsel olarak bir değişiklik katıyor, hem de kapıları başta olmak üzere evlerinin pencelerini ve duvarlarını sel sularından korumuş oluyor.

Kapı sundurması sadece evlere değil, ikamet edilen ve önünde giriş kapısı olan her yere koyulabilir. Bu şekilde kullanım alanı oldukça geniş olan ürün, çok kişinin ikamet alanını korumuş oluyor. Firmamızın ürettiği ve montajını yaptığı kapı sundurma ürünleri, değişik modellerle müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Kapı Üstü Sundurma Çeşitleri Hangileridir?

Kapı üstü sundurma firması olarak birbirinden kaliteli ürünler ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Birbirinden değişik model ve renk seçenekleri ile kapı üstü sundurma ürünlerini ikamet alanlarınıza gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kapı Sundurması

Kapı üstü sundurma çeşitleri içerisinde bulunan polikarbon sundurma ürünü en fazla kapı önlerine koyularak tercih edilen üründür. Kapı önlerine polikarbon sundurmaların tercih edilmesinin nedeni ise, güneş ışınlarının kapıya vereceği zararı en az indirmek ve ortadan kaldırmaktır. Güneş ışınlarının size zarar vermesini bu şekilde polikarbon sundurma çeşidi ile sağlamış olduğunuz gibi, görsellik olarakta evinizin önüne farklı bir dizayn sağlamış oluyorsunuz.

Kapı Üstü Sundurma Taktırmanın Faydaları Nelerdir?

Kapı Üstü Sundurma taktırmanızın sizlere faydası oldukça fazladır. Başta doğal afetlerden yağmur ve kar suyunun evinizin kapılarına ve pencerelerine vereceği zararı ortadan kaldırmış oluyorsunuz. En önemlisi ise, bu tabakalarının aniden kapıdan çıkarken üzerine düşmesini bu şekilde önlemiş olup, olabilecek büyük bir tehlikeden kendinizi kapı sundurması ile korumuş oluyorsunuz.

Kar suyunun yapmış olduğu buz kütlesi bu sayede kapı sundurmanızın üzerine düşecek ve sizi koruyacaktır. Düşen buz kütlesi ise oldukça sağlam olan kapı sundurmasına hiç bir şekilde zarar vermeyecektir. Hem ürününüzü kullanmaya devam edeceksiniz, hem de kendiniz ile beraber çocuklarınızın sağlığını korumuş olacaksınız.

Kapı Üstü Sundurma Hangi Malzemelerden Yapılıyor?

Kapı sundurma malzemeleri farklı ürünlerden yapılan ve oldukça sağlam olan ürünlerdir. Bazı kapı sundurmaları kırılmayacak şekilde sağlam elastik camdan yapıldığı gibi, bazı ürünler ise paslanmaz çelikten yapılmaktadır. Firma olarak istediğiniz malzemeden kapı sundurmaları üretip, sizlere hizmet veriyoruz.

Kapı sundurma çeşitlerinden olan ve dükkan önlerine en çok koyulmak için tercih edilen ferfoje kapı üstü sundurması oldukça sağlam malzemeye sahip ve aynı zamanda değişik renk seçeneklerine sahiptir. Bu ürünü dükkan önü haricinde, garaj kapılarınızın önüne de koyabilirsiniz. Eğer kapı sundurma kullanmak isteyen müşteri tercih ettiği ürünün motiflendirmek istiyorsa, bu oldukça kolaydır ve isteğine göre yapılmaktadır.

Kapı Üstü Sundurması Kullanımının Geçmişi Nasıldır?

Kapı sundurma ürünü yeni kullanılmayan ve kullanılma tarihi 1900’lü yıllara dayanan bir üründür. Bu tarihlerden itibaren kullanılmasının sebebi ise, o zaman ki evlerin alçak olması ve her türlü korumaya ihtiyaç duyulmasıdır. O tarihteki kapı sundurmaları olabilecek afetlere karşı insanların evlerinin kapılarını ve camlarını gelebilecek felaketlere karşı korumaktaydı. Bu sayede her evin önünde ve dükkanında kapı sundurmaları bulunmaktaydı.

Özellikle dükkan sahipleri kapı sundurması olmadan yeni dükkan açmazlar ve müşterilerine hizmet vermezlerdi. Bu sayede hem kendi dükkanlarını korumuş olurlar, hem de müşterinin dükkanlarına kafalarına bir şey düşme tehlikesine karşı rahat bir şekilde girmelerini sağlarlardı. Tabi ki o zamanki ev ve dükkan sahiplerinin ne kadar düşünceli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Sundurmaların Avantajları Nelerdir ?

Sundurmalar sayesinde dış kapıların, lamba ve kameralarınızın ömrü uzar. Ev bahçe bina ve işyerlerinin doğal iklim şartlarından etkilenmemek için ihtiyaca uygun malzeme seçimi yapılarak imal edilir. Dış geçiş alan ölçüleri alınıp montaj uygulaması yapıldığında yapılarınıza görsellik ve değer katar. Kapı üstü sundurmalar dekorasyon alanına süslemek adına imalatı yapılan sundurmalar üzerinde model ve renk bakımından zevkinize yönelik tercih edilebilir. Ayrıca üst kaplama malzemesini aydınlık olması açısından şeffaf tercihler arasına girer.

Ev işyeri gibi alanlarda kullanılan kapılarınız cam demir veya ahşap kapılar ise camlı ahşap yada polikarbon sundurma kullanılabilmektedir. Zorlu iklim koşullarına rüzgar, fırtına, güneş, yağmura karşı oldukça direnç sağlamaktadır. Eski zamanda beton ile yapılan saçaklar yerini modern sundurmalara bırakarak oldukça zamandan tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Kapı Üstü Sundurma

Kapı üstü sundurma

Sundurma sistemleri sayesinde bina girişi ve dış bahçe girişleri görselligi ile bizlere tasarım imkanı sunuyor. Öne doğru eğim olması sayesinde yağmurlu hava şartlarında kapı giriş çıkışların kuru kalmasını sağlanır. Bu şekilde montaj sağlandıktan sonra dış kapıların ömrünü uzatır. Kapı üstüne uygulanacak sundurmalar paslanmaya ve korozyona karşı tam koruma sağlanmış olur. Kapılar üstüne yapılacak olan sundurmalar uygulamasına geçilmeden önce bizlere ölçüleri ve talep ettiğiniz modellerini bildirilip imalat sürecini başlatmış oluruz.

 

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek İçin

0 (544) 543 57 57  0 (216) 599 07 57 

 


5 Comments

Pencere Sundurması - Pencere Üstü Sundurma - Şentürk Yapı · 12 Ağustos 2020 at 17:13

[…] ancak bu konuda deneyimli ve kaliteli işçilik sağlayan firmamız sayesinde mümkün olacaktır. Pencere sundurma yapı yönetmeliklerine uygun olup bu yüzden montajı yapılabilmesi için herhangi bir yerden […]

Sundurma Modelleri Ve Fiyatları - Sundurma Sistemleri · 28 Eylül 2020 at 23:39

[…] üretilmeleridir. Dilerseniz tamamen sizin istediğiniz motif desende üretilebilir. Ferforje olan kapı üstü sundurmalar istenilen renklerde sizin isteğiniz dogrultuda statik boya yapılmaktadır. Ferforje sundurma […]

Kapı Önü Sundurma - Polikarbon Sundurma İmalatçısı · 14 Ekim 2020 at 23:58

[…] kapı üstü sundurma almak isteyenler için tüm merak edebileceklerinizi bu yazıda topladık. Kapı üstü sundurma fiyatları hakkında bilgi […]

Kapı Sundurması - Bina Girişi Sundurma - Kapı Girişi Yağmurluk · 21 Ekim 2020 at 10:44

[…] Kapı Üstü Sundurma taktırmanızın sizlere faydası oldukça fazladır. Başta doğal afetlerden yağmur ve kar suyunun evinizin kapılarına ve pencerelerine vereceği zararı ortadan kaldırmış oluyorsunuz. En önemlisi ise, bu tabakalarının aniden kapıdan çıkarken üzerine düşmesini bu şekilde önlemiş olup, olabilecek büyük bir tehlikeden kendinizi kapı sundurması ile korumuş oluyorsunuz. […]

Sundurma Çatı - Sundurma Çatı Fiyatları - Şentürk Yapı · 21 Ekim 2020 at 16:07

[…] çatı sistemleri alanında yapmış olduğumuz çalışmaları sitemizden görebilirsiniz. Bu sundurma imalatını, montajını ve satışını yapmaktayız. Sundurma satışını Türkiye’nin dört […]

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Arayın