Ev, bahçe, bina, ve iş yerleri gibi geçiş yerlerinde zarif ve kibar yapısıyla doğal iklim  şartlarından etkilenmemek için duvar üzerine montaj yapılan kapı üstü sundurmalardır. Kapı üstü sundurma fiyatları yapıların dış geçiş alan ölçülerine göre imal edilir. Yani montaj yapılacak alanın derinlik ve genişlik ölçüleri esas alınır. Kapı sundurması montaj uygulaması yapıldığında yapılarınıza değer katar. Kapı sundurmaları zarif ve kibar yapısıyla mevcut standart ölçülerde yada özel ölçülerde imal edilmektedir. Kısacası ölçü sizden imalat bizden.

Kapı Üstü Sundurma Fiyatları Listesi

100×100 cm Polikarbon Sundurma m2 birim 500TL+KDV

100×100 cm Metal Ayak Kompozit Sundurma m2 birim 950 TL+KDV

100×100 cm Metal Ayak Cam Sundurma m2 birim 1050 TL+KDV

100×100 cm Paslanmaz Cam Sundurma m2 birim 1400 TL+KDV

Kapı Sundurması

Firmamız kapı sundurma hizmetini kurumsal olarak veren ve sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Kapı sundurması çoğu kişinin bildiği gibi bina giriş kapı önlerine gelen ve insanların evlerinin önlerine her türlü sel ve diğer doğal afetlerin vermiş olduğu tahribatı önlemek için talep edilen bir üründür. İnsanlar kapılarının önlerine bina giriş sundurma modelleri ile hem evlerine görsel olarak bir değişiklik katıyor, hem de kapıları başta olmak üzere evlerinin pencelerini ve duvarlarını sel sularından korumuş oluyor.

Kapı Üstü Koruyucu Sundurmalar

Sundurma sadece evlere değil, ikamet edilen ve önünde giriş kapısı olan her yere koyulabilir. Bu şekilde kullanım alanı oldukça geniş olan ürün, çok kişinin ikamet alanını korumuş oluyor. Firmamızın ürettiği ve montajını yaptığı kapı sundurma ürünleri, değişik modellerle müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Kapı Üstü Sundurma Çeşitleri Hangileridir?

Kapı üstü sundurma firması olarak birbirinden kaliteli ürünler ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Birbirinden değişik model ve renk seçenekleri ile kapı üstü sundurma ürünlerini ikamet alanlarınıza gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kapı Sundurması

Kapı üstü sundurma modelleri ve çeşitleri içerisinde bulunan polikarbon sundurma ürünü en fazla kapı önlerine koyularak tercih edilen üründür. Kapı önlerine polikarbon sundurmaların tercih edilmesinin nedeni ise, güneş ışınlarının kapıya vereceği zararı en az indirmek ve ortadan kaldırmaktır. Güneş ışınlarının size zarar vermesini bu şekilde polikarbon sundurma çeşidi ile sağlamış olduğunuz gibi, görsellik olarakta evinizin önüne farklı bir dizayn sağlamış oluyorsunuz.

Kapı Üstü Koruyucu Sundurmaları

Kapı Üstü Sundurma Taktırmanın Faydaları Nelerdir?

Kapı Üstü Sundurma taktırmanızın sizlere faydası oldukça fazladır. Başta doğal afetlerden yağmur ve kar suyunun evinizin kapılarına ve pencerelerine vereceği zararı ortadan kaldırmış oluyorsunuz. En önemlisi ise, bu tabakalarının aniden kapıdan çıkarken üzerine düşmesini bu şekilde önlemiş olup, olabilecek büyük bir tehlikeden kendinizi kapı sundurması ile korumuş oluyorsunuz.

Kapı Üstü Koruyucu Sundurma

 

Kar suyunun yapmış olduğu buz kütlesi bu sayede kapı sundurmanızın üzerine düşecek ve sizi koruyacaktır. Düşen buz kütlesi ise oldukça sağlam olan kapı sundurmasına hiç bir şekilde zarar vermeyecektir. Hem ürününüzü kullanmaya devam edeceksiniz, hem de kendiniz ile beraber çocuklarınızın sağlığını korumuş olacaksınız.

Kapı Üstü Sundurma Hangi Malzemelerden Yapılıyor?

Kapı sundurma malzemeleri farklı ürünlerden yapılan ve oldukça sağlam olan ürünlerdir. Bazı kapı sundurmaları kırılmayacak şekilde sağlam elastik camdan yapıldığı gibi, bazı ürünler ise paslanmaz çelikten yapılmaktadır. Firma olarak istediğiniz malzemeden kapı sundurmaları üretip, sizlere hizmet veriyoruz.

Kapı Sundurma

 

Kapı sundurma çeşitlerinden olan ve dükkan önlerine en çok koyulmak için tercih edilen ferfoje kapı üstü sundurması oldukça sağlam malzemeye sahip ve aynı zamanda değişik renk seçeneklerine sahiptir. Eğer kapı sundurma kullanmak isteyen müşteri tercih ettiği ürünün motiflendirmek istiyorsa, bu oldukça kolaydır ve isteğine göre yapılmaktadır.

Kapı Üstü Sundurması Kullanımının Geçmişi Nasıldır?

Kapı sundurma ürünü yeni kullanılmayan ve kullanılma tarihi 1900’lü yıllara dayanan bir üründür. Bu tarihlerden itibaren kullanılmasının sebebi ise, o zaman ki evlerin alçak olması ve her türlü korumaya ihtiyaç duyulmasıdır. O tarihteki kapı sundurmaları olabilecek afetlere karşı insanların evlerinin kapılarını ve camlarını gelebilecek felaketlere karşı korumaktaydı. Bu sayede her evin önünde ve dükkanında kapı sundurmaları bulunmaktaydı.

Özellikle dükkan sahipleri kapı sundurması olmadan yeni dükkan açmazlar ve müşterilerine hizmet vermezlerdi. Bu sayede hem kendi dükkanlarını korumuş olurlar, hem de müşterinin dükkanlarına kafalarına bir şey düşme tehlikesine karşı rahat bir şekilde girmelerini sağlarlardı. Tabi ki o zamanki ev ve dükkan sahiplerinin ne kadar düşünceli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Sundurmaların Avantajları Nelerdir ?

Sundurmalar sayesinde dış kapıların, lamba ve kameralarınızın ömrü uzar. Ev bahçe bina ve işyerlerinin doğal iklim şartlarından etkilenmemek için ihtiyaca uygun malzeme seçimi yapılarak imal edilir. Dış geçiş alan ölçüleri alınıp montaj uygulaması yapıldığında yapılarınıza görsellik ve değer katar. Kapı üstü sundurmalar dekorasyon alanına süslemek adına imalatı yapılan sundurmalar üzerinde model ve renk bakımından zevkinize yönelik tercih edilebilir. Ayrıca üst kaplama malzemesini aydınlık olması açısından şeffaf tercihler arasına girer. Ev işyeri gibi alanlarda kullanılan kapılarınız cam demir veya ahşap kapılar ise camlı ahşap yada polikarbon sundurma kullanılabilmektedir. Zorlu iklim koşullarına rüzgar, fırtına, güneşe karşı oldukça direnç sağlamaktadır. Eski zamanda beton ile yapılan saçaklar yerini modern sundurmalara bırakarak oldukça zamandan tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Kapı Üstü Sundurma

Kapı üstü sundurma

Sundurma sistemleri sayesinde bina girişi ve dış bahçe girişleri görselligi ile bizlere tasarım imkanı sunuyor. Öne doğru eğim olması sayesinde yağmurlu hava şartlarında kapı giriş çıkışların kuru kalmasını sağlanır. Bu şekilde montaj sağlandıktan sonra dış kapıların ömrünü uzatır. Kapı üstüne uygulanacak sundurmalar paslanmaya ve korozyona karşı tam koruma sağlanmış olur. Kapı üstü sundurma uygulamasına geçilmeden önce bizlere ölçüleri ve talep ettiğiniz modellerini bildirilip imalat sürecini başlatmış oluruz.

 

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek İçin

0 (544) 543 57 57  0 (216) 599 07 57 

 

Call Now ButtonHemen Arayın