Kış bahçesi uygulamalarımız genellikle bahçe atmosferinden ve detaylarından dört mevsim boyunca faydalanmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Özellikle 2000’li yıllardan sonra oldukça popüler olmaya başlayan bu uygulamalar ile mekanınıza ek bir yaşam alanı dahil edebilirsiniz.Genel özellikleriyle birçok avantajı bir arada sunan bu yenilikçi sistemleri ile sizlere sunacağımız ekstra yaşam alanlarını birçok farklı model uygulamayı sunarak yapmaktayız,İsteğe bağlı olarak sistemin cam tavanları açılır kapanır, sabit, bir bölümü açılır şekilde yapılabilmektedir.Aynı şekilde tüm yan cepheleri veya istenilen cepheleri de tamamıyla açılabilir olabilmektedir. Açılan cephe camlarının sürmeli, katlanır ve yan cephelerde giyotin katlanır cam gibi özellikleri mevcuttur. Ayrıca camlar, istek dahilinde, farklı renk seçenekleri ile de tercih edilebilir.

Kış bahçesi son dönemlerde mimarların tercih listelerinde ilk sıraya aldığı dekorasyon modelleri arasındadır. Doğayla iç içe yemek yiyebileceğiniz, çayınızı, kahvenizi yudumlayabileceğiniz bu yeni mekanlarınız sizlere kış aylarında oldukça verim sağlar.

Kış bahçeleri, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sistemlerdir. Sistem, elektrostatik boyalı çelik taşıyıcıları sayesinde deformasyona uğramaz,korozyona karşı dayanıklıdır.

Uygulamalarımızın tasarımları isteğinize bağlı olarak ahşap görünümlü, pvc görünümlü, metal görünümlü veya paslanmaz görünümlü olabilir. Çeşitli renk kombinasyonları ile yapının dekoratif uyumuna göre dizayn çözümleri sunulmaktadır. Ayrıca çatılarda tente ve/veya branda sistemleri de kullanılabilmektedir.Cam çatı olma mecburiyeti yoktur.

Kış bahçesi fiyatlarını kendinize göre yorumlarken unutmamanız gereken bir husu, seneler boyunca tüm hava şartlarında kullanabileceğinizi düşünmenizdir.

Sizde mekanınıza bu sistemden yaptırmayı düşünüyorsanız bizi arayın keşif ekibimiz mekanınızı incelesin.

Call Now ButtonHemen Arayın