Sundurmalar; kapıların, pencerelerin ya da herhangi bir geçitin dış girişine çatı biçiminde uygulanan unsurlardır. Bu kapatma unsurları kapı ve pencere gibi alanların önünü yağmur, kar ve aşırı güneş gibi olumsuz hava koşullarından korur. Arkası duvara yaslanacak şekilde monte edilen sundurmalar, sadece ev ve iş yerlerinin kapı ve pencerelerinde değil, otoparklarda da kullanılmaktadır. Otopark sundurma uygulaması için bilgi almak ve fiyatlar konusunda bilgi sahibi olmak için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Özellikle kış aylarında araçları yağmur, dolu ve kar gibi olumsuz hava koşullarından koruyan açık otopark  sistemleri, yaz aylarında ise aracınızı aşırı zararlı güneş ışınlarından korumaktadır.

Bu sundurma sistemlerine yapılan yağmur olukları sayesinde biriken suları direkt olarak zemine indirilir. Uygulandıkları otopark alanının görüntüsünü bozmayan, aksine çok daha estetik bir görünüm almalarını sağlayan bu unsurlar, istenilen her boyutlarda uygulanabilmektedir.

Yine bunların yanında kişilerin istekleri doğrultusunda uygulama yapılacak otoparkın üstü tamamen kapatılacağı gibi yarı açık olarak da uygulanabilir.

Açık otopark sistemleri ile herhangi bir ebat sınırlandırması bulunmamaktadır. Kişilerin istedikleri her boyutta ve ölçüde imal edilebilen sundurma modelleri ile garajlar ve otoparklar kapatılabilmektedir.

Otopark Sundurma Sistemleri Neden Kullanılmalı?

Otopark sundurmaları kullanılmasının en önemli nedeni araçların güneşten ve diğer kötü hava koşullarından korunmasıdır. Çünkü dolu, yağmur ya da aşırı güneş, araçların kaportasında çeşitli arızaların  oluşmasına neden olabilmektedir.

Yine bu olumsuz hava koşulları, araç boyalarının üzerinde bulunan verniğin zaman içerisinde incelmesine ve kimyasal yapısının bozulmasına neden olmaktadır. Ancak otoparkların üzerine uygulanan otopark çatı sistemleri sayesinde bu tip tahribatların hepsinin önüne geçilir, kişiler araçlarını güven içerisinde otoparklara bırakabilirler.

Tüm bunların yanında araç otopark sundurmaları sistemleri için tercih edilebilecek en uygun malzeme, polikarbon malzemedir. Çünkü bu malzeme, mekânları güneş ışınlarından diğer malzemelere göre çok daha iyi korumaktadır. Ayrıca polikarbon malzeme pek çok renk seçeneği sunmasıyla dekoratif olarak da diğer sundurma modellerine göre çok avantajlıdır. Esnek yapısı sayesinde istenilen şekil verilebilir. Siz de garajınızın ya da otoparkınızın üzerine yaptırmayı düşünüyorsanız, firmamızı arayarak otopark sundurma sistemleri ve fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın