Pencere Sundurması

Pencereler üzerine yapılan pencere sundurması sistemleri ile güneş ışığı istenmeyen durumlara çözüm teşkil etmektedir. Bu sayede güneşin sağladığı aydınlıktan da mahrum kalınmadan güneşin zararlı etkilerinden etkilenilmez. Pencere sundurması üst kaplamaları ışık geçirmeyen, yarı saydam ve saydam olarak düzenlenebilmektedir. Günümüzde binalara estetik görünümünü desteklemek içinde pencere sundurmalarından yararlanılabilmektedir.

 

Pencere sundurma her alana uygulanabilmektedir. Kolay ve basit olarak montaj yapılabilmektedir. Pencere sundurma evde konfor sağlar. Bu sayede pencereler hava koşulları ne olursa olsun açılmak istendiğinde rahatça açılabilecektir. Fransız balkonlu mekanlar için veya tam pencerelerin üzerine monte edildiğinde bu alanda pencere açılarak önünde rahatlıkla oturulabilir. Balkonu olmayan veya manzarası güzel pencereler için çözüm sağlamaktadır.

Güneş ışığının yıpratıcı etkisinin pencere kenarlarında bulunan perde, koltuk, ürün vb. gibi eşyaları etkilemesini önler. Pencerelerin üzerine yapılacak monte sayesinde pencereler kötü hava koşullarından etkilenmeyecektir. Bu sebeple pencere önlerinde çiçek, bitki yetiştirilebilecektir.

Pencere Sundurması kötü hava koşullarının etkilerini de azaltır. Pencere yağmurluk modelleri rüzgar, kar ve yağmurun direk pencereye gelmesini engelleyerek pencerelerin ömürlerini uzatarak, ısı yalıtımına yardımcı olmaktadır.

Pencere Sundurması Montajı Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Pencere üstüne monte edilecek sundurmalar kolay bir üretim ve montaj sürecinden geçiyor gibi görünmesine rağmen tasarım, üretim ve montaj esnasında özenli ve ince işçilik gerektirir. Aksi takdirde binaya kazandıracağı şık görünüm yerine görüntü kirliliği yaratacaktır. Bu görüntü kirliliğinin yanında sundurma sisteminden beklenen fayda da görülmeyecektir. Montaj esnasında hatalı uygulamalar nedeniyle sistemler yerlerinden düşerek tehlikeli durumlarla karşılaşılabilmesi olasıdır.

Pencere sundurmalarının sağladığı yararların yanı sıra takılan pencerelere dolayısıyla binalara şık bir görünüm kazandırılabilmesi ancak bu konuda deneyimli ve kaliteli işçilik sağlayan firmamız sayesinde mümkün olacaktır. Pencere sundurması yapı yönetmeliklerine uygun olup bu yüzden montajı yapılabilmesi için herhangi bir yerden izin alınmasına gerek yoktur. İhtiyaç duyulan mekanlar için firmamız aranarak ücretsiz keşif sağlanmaktadır. Sundurma ile ilgili oluşturulacak modellere karar verilecektir. Firmamız tarafından kaliteli malzeme kullanılarak, hızlı, güvenli üretim ve montaj ile son derece ekonomik fiyatlarla hizmet üretilmektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın