Polikarbon sundurma özellikleri gün ışığından en iyi şekilde yararlanılması gereken mekânlar için ideal bir malzemedir. Reçinesinin özelliği nedeniyle darbelere karşı dayanıklı olan bu ürün, cam ve akrilik malzemelere göre çok daha hafiftir. Soğuk bükülme özelliği nedeniyle sıklıkla tercih edilen polikarbonun en çok kullanıldığı alanlardan birisi mimaridir. Ultraviyole filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma özellikleri nedeniyle tercih edilen bu ürün, aynı zamanda ışık geçirme özelliğine de sahiptir. Bunların yanı sıra polikarbon, sahip olduğu özellikler nedeniyle sundurmaların tasarımında da kullanılmaktadır. Polikarbon sundurma olarak adlandırılan bu ürünler, gün ışığından daha çok yararlanılması gereken alanlar için tercih edilmektedir.

Polikarbon Sundurma

 

Polikarbon Sundurma Özellikleri Nelerdir?

UV Işınlarına ve Yağmura Karşı Koruma

Polikarbon sundurmanın en önemli özelliklerinden birisi, altında kalan alanı UV ışınlarından yani güneşin zararlı etkilerinden korumasıdır. Bunun yanı sıra bulundukları mekânın yağmur ve kar gibi doğa olaylarından etkilenmesinin de önüne geçerler. Polikarbon sundurmalar, monte edildikleri alanların temizliği için de oldukça önemlidir. Çünkü kullanıldıkları alanlarda yağmur nedeniyle çamur ya da su birikintisi oluşmaz. Bu sayede hem hijyen sağlanmış olur hem de kapı giriş ve çıkışları estetik görünümlerini korurlar.

Işık Geçirgenliği

Polikarbon sundurmaların bir başka önemli özelliği ise, UV ışınlarını engellerken normal gün ışığını etkili bir şekilde geçirmeleridir. Bu nedenle özellikle üzeri kapatılmak istenen ancak aynı zamanda aydınlık olması gereken alanlar için oldukça ideal ürünlerdir.

Estetik Görünüm

Polikarbon sundurmalar modellerinin sağladığı en önemli avantajlardan birisi de binalara estetik görünüm katmalarıdır. Ufak boyutlarda bir polikarbon sundurmalar dahi bulunduğu ortama şıklık katabilir. Pek çok açıdan avantajlı polikarbon sundurmalar, standart boyutlarda üretilmektedir.  Ancak kişilerin talepleri doğrultusunda farklı boyutlarda üretilmeleri de mümkündür.

Polikarbon Sundurma Fiyatarı

Şeffaf, yeşil, mavi, gri ve beyaz gibi farklı renk seçenekleri ile sunulan polikarbon sundurmalar; ev, işyeri, kafe, restoran, yürüyüş yolları, üst geçitler ve otobüs durakları için sıklıkla tercih edilmektedir. Polikarbon sundurma fiyatları ise ürünün uygulanacağı alanın ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Uygulanmasını istediğiniz alanın ebatları ne olursa olsun tercih edebileceğiniz bu ürünler ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Arayın