Solid Çatı Kapatma Fiyatları ve  Solid Teras Kapatma Fiyatları Çatılarınızın kar, yağmur gibi olumsuz hava şartlarına karşı da kullanabileceğiniz bir alan olması için yapılan kapatma sistemidir. Genellikle bu kapatma alanlarının ana taşıyıcıları çelik konstrüksiyondur. Solid ürününün cama benzemesinin yanı sıra fiziksel mukavemetinin yüksek olması, ayrıca maaliyetininde cama göre uygun olması tercih sıralamalarında üste çıkmasını sağlamaktadır. Solid ürününün renk seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Solid Çatı Kapatma Fiyatları

Kapatma sistemi olarak zengin olan Solid Çatı – Teras Kapatmanın günümüzde tercih edilen kapatmalar arasında Solid Çatı Kapatmalar – Solid Teras Kapatmada yer almaktadır.Solid Çatı Kapatma – Solid Teras Kapatmalar renk ve model bakımından çok fazla seçeneğe sahip olan bir kapatma sistemidir.Uygulanacak olan yapınıza teknik özelliklerinin dışında dekoratif olması sebebiyle dekorasyonunuzu zenginleştiren bir sistemdir.Cam görüntüsü veren solidler camdan daha hafif ve kırılma gibi bir hassasiyete sahip olmaması nedeniyle camlara nazaran daha çok talep görmektedir.

Solid Çatı Kapatmalar ve Solid Teras Kapatmalar camın sadece görüntüsünü değil özelliklerini de taşımaktadır. Zararlı güneş ışınlarını kesip normal gün ışınını veren  Solid Çatı Kapatmalar ve Solid Teras Kapatmalar herhangi bir solma gibi bir durumu olmamakla birlikte renkte sürekliliğini koruyan bir uygulamadır.Solid Çatı Kapatma – Solid Teras Kapatmanın ana malzemesi olan solidin teknik özellikleri herhangi bir darbeye karşı dayanıklıdır.Kırılmaya karşı mukavemeti yüksektir, sıcak ya da soğuk bükmeye karşı elverişli bir yapısı vardır, %90 değerinde olan ışık geçirgenliği, alev almama özelliği, güneş ışınlarına karşı dayanıklı, renginde süreklilik olması, tabiat olaylarına karşı yüksek mukavemetli olması, işlenebilme kolaylığı, montaj ve kullanım kolaylığı gibi dikkat çekici özelliklere sahiptir.

Şentürk Yapı olarak Solid Çatı Kapatma – Solid Teras Kapatma sistemlerinden olan Solid Çatı Kapatma – Solid Teras Kapatma alanında birçok projeye imza atmış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalara sitemizden görsel ve referans olarak ulaşabilirsiniz.Solid Solid Çatı Kapatma – Solid Teras Kapatma uygulamalarından olan Solid Çatı Kapatma – Solid Teras Kapatma ile alakalı fiyat ve daha fazla bilgi almak için: 0216 599 07 57 arayınız.

Solid Çatı Kapatmalarının siparişlerini ve daha fazla bilgi için: 0216 599 07 57 arayınız.

Solid Çatı Kapatma fiyatları nı ve modellerini detaylı görüntülemek için kataloğumuza buradan inceleyebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın