Sundurma Çatı Fiyatları

  • Eviniz var ama özel alanınız yok mu?
  • Kendinize bahçe grubu oluşturacaksınız ama yeterli bölgeniz mi yok?
  • İşyeri alanınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını mı arıyorsunuz?

Şentürk Yapı ile tüm bu sorular tarihe karışıyor. Ev ve işyerleri dâhil olmak üzere tüm mülkleriniz için, kendinize kişisel alan yaratmanıza olanak sağlayan fırsatlar sunuyoruz. Sundurma çatı hizmeti ile, ,siz değerli müşterilerimizin mevcut alanını mümkün olduğunca en iyi şekilde değerli kılabilmesini sağlıyoruz. Hem üretimini hem de satışını gerçekleştirdiğimiz sundurma çatıılar, dekorasyon alanında en çok rağbet görenlerin başında yer almaktadır.

Şentürk Yapı Farkı

Üretim vizyonu olarak sektör içerisinde var olduğumuz tarihten bu yana, A++ kalite üretim ve satış yaparak, bu konudaki zirve markalardan biri haline geldik. Alanında uzman çalışan kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede gerçekçi çözümler üretiyor, her geçen gün müşteri kitlemize bir yenisini ekliyoruz.

Tedarik İşlemlerimiz

Şentürk Yapı Türkiye’nin her yerine, ücretsiz kargo hizmeti ile ürünlerini ulaştırmaktadır.

Geniş satış ağımız ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimizi A++ kalite ürünlerimiz ile buluşturuyor, tedarik süreçlerimizi en kısa sürede yerine getiriyoruz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş talepleriniz neticesinde, siparişe uygun olarak ürünler hazırlanmakta ve teslimat işlemleri başlatılmaktadır.

Kurulum Fırsatı

Müşterilerimizin teslim bölgesi İstanbul il sınırları içerisinde ise, montaj hizmetini de beraberinde sunmaktayız. Alanında uzman çalışanlarımız siparişini oluşturduğunuz ürüne uygun aksesuar ve ekipmanlar ile belirttiğiniz alanda sundurma çatı kurulumu gerçekleştirerek, siparişten kuruluma kadar ki olan bütün süreçleri yönetmektedir.

Kesintisiz Hizmet

İletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşarak hızlı bir şekilde sundurma çatı fiyatları nı inceleyebilir ve  siparişi verebilir, zahmetli ve uzun süren süreçleri göz ardı edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri departmanımız sundurma çatılarınızın siparişlerinizi işlem listesine ekleyerek, talebinizin en kısa sürede değerlendirilmesi için işlemleri başlatır.

Şentürk Yapı İle Beklemeye Son

Diğer firmalar gibi geniş kapsamlı bir süreç oluşturmaktan ziyade tamamen üret-sat mantığına dayanan iş politikamız ile, sizi bekleme zahmetinden kurtararak hızlı ve kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Her müşteri bizim için bir referans niteliği taşıdığından dolayı, küçük büyük bütün işlerimizi büyük bir özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

Şentürk Yapı olarak sundurma çatı sistemleri alanında yapmış olduğumuz çalışmaları sitemizden görebilirsiniz. Bu sundurma imalatını, montajını ve satışını yapmaktayız. Sundurma satışını Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yapmaktayız.

Call Now ButtonHemen Arayın