Sundurma Modelleri

Sundurma modelleri herhangi bir kapı ya da kapı görevi gören unsurun girişini, yağmur ya da kar gibi etkenlerden koruyan küçük bir çatıdır. Halk arasında saçak olarak da bilinen sundurma modelleri farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Sundurma modellerinin en yaygın kullanım alanlarının başında genellikle evlerin ve dükkânların giriş kısımları yer almaktadır. Cephesel olarak daha büyük alanlara uygulananlara ise “veranda” adı verilmektedir. Bu sundurma sistemleri çeşitleri, mimari olarak bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Peki, en çok tercih edilen sundurma modeller hangileridir?

Sundurma Modelleri Nelerdir?

Pratik sundurma adından da anlaşılacağı üzere işlevi basit olan sundurmalardır. Genel olarak kapıların üzerine inşa edilir ve kötü hava koşullarından, güneş ışınlarından uzun zaman korur. Paslanmaz sundurma, taşıyıcı kolonlardan ve gölgelikten meydana gelen bir modeldir.

Cam Sundurma Modelleri

Diğer sundurmalar gibi kapı ve pencerelerin üzerine inşa edilirler. Özellikle bu sundurmalar, güneye bakan kapı ve pencerelere uygulandığı zaman ısıyı %65’e kadar absorbe edebilen ve doğu cephelerde ise bu oranı %78’e kadar çıkarabilen sundurmalardır. Cam sundurmalar, güneş ışınlarını engellemede oldukça etkilidirler. Ürün tam koruma sağlayarak uzun zamanla solma gibi durumları ortadan kaldırır.

Paslanmaz Sundurma Modelleri

Dış geçitlerin ve kapıların üzerine inşa edilirler. Uygulandıkları alanı olumsuz hava koşullarından koruyan bu sundurma çeşidi, üstün özelliklere sahiptir. Bu üstün özellikler arasında oldukça dayanıklı ve estetik görünümlüdür. Mükemmel paslanmaz görüntüsü ile paslanmaya ve korozyona karşı tam direnç gösteren bu sundurma modellerini siz de rahatlıkla talep edebilirsiniz.

Evlerin, dükkânların kapıları ve pencereleri için en çok talep edilen minyatür şekilde olan kapatmalardır. Sundurmaların pek çok modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edileni, pratik ferforje sundurma modelleridir. Ferforje sundurma sağlam olduğu için dayanıklı metallerden üretilmektedir. Ferforje olmasını avantajları istenilen desen ile üretilmeleridir. Dilerseniz tamamen sizin istediğiniz motif desende üretilebilir. Ferforje olan kapı üstü sundurmalar istenilen renklerde sizin isteğiniz dogrultuda statik boya yapılmaktadır. Ferforje sundurma montajını istanbul anadolu ve avrupa yakası montaj hizmeti vermekteyiz.

Sundurma Fiyatları

Sundurma fiyatları ise; bu modellere, modellerin özelliklerine ve yine sundurmanın ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de evinizin ya da işletmenizin kapı ya da penceresi için sundurma yaptırmayı düşünüyorsanız  bizim ile iletişime geçebilir, sundurma modelleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın