Son yılların popüler mekan modellerinden olan teras cafe sundurma sistemlerimiz sizlere sunmaktayız.

Yaşam alanlarınızın teraslarını yaşanabilecek mekanlara çevirmek ve sizlere kolaylık sağlayabilmek için sürekli olarak çalışmalarımızı yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Sundurmalarda model ve renk bakımından çok seçenek olduğu için dekoratif bir sistemdir.

Peki sizler hayatınızda yenilik ister misiniz ?

Sırtınızı arkanıza yasladığınızda; yağmur damlalarının cama çarpışını, karın eşsiz güzelliğini veya güneşin parlaklığını izlemek ister misiniz?

Aileniz ve sevdiklerinizle yaşayabileceğiniz güzel bir alan bir ortam yaratmak sizlerin olduğu kadar bizlerin de elinde. Suya, yağmura, kara ve diğer doğal afetlere dayanıklı sistemler meydana getirmekteyiz.

Teras cafe sunduma sisteminizi tasarlamaya ne dersiniz?

Gerek zemin, gerek iç dekor, gerek se dış dekorda estetik olarak üst seviyeye çıkardığımız çalışmaları sizlere sunmaktan keyif almaktayız.

Teras Cafe Sundurma Fiyatları

Teras Cafe Sundurma Fiyatları Bedeli 10.000tl ve üzeri olan uygulamalarınız için; belirlenen uygulamayı mekanınıza 3D çalışma ile uygulayarak sizlere görsel çalışmalar sunmaktayız.

Haraketli tente teras kapamalar, Açılır kapanır teras kapamalar ve branda teras kapamalar sizlere sunduğumuz teras üstü kapatma çözümleridir. Teras cafeler, kimi insanlar için gereksiz bir ayrıntı olsa da, kimi insanlar için bir tutku bir bağımlılıktır. Sade ve şık mobilyalar kullanarak teras cafelerinizi tercih edilen bir mekan haline getirmeniz mümkün.

Her alana yapılabilir son derece sağlam ve ekonomik olan bu ürünümüz uygulandığı yere ayrı bir güzellik, estetik görünüm de katar.
Kullanılan aksesuar malzemeler çoğunlukta 304 kalite paslanmazdır.

Şentürk Yapı olarak; sundurma sistemlerinden olan teras cafe sundurma sistemleri alanında birçok çalışma gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız çalışmaların görsellerine ve referanslarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Teknik özelliklerinin getirmiş olduğu avantajlar dışında model bakımından zengin olan teras cafeler uygulandığı alanın dekorasyonunu zenginleştiren bir çatı sistemidir.

İsteğinizi, tarzınızı karşılayabilecek çok çeşitli modellerimiz bulunmaktadır. Estetik ile işlevselliği birleştirerek sizlere oldukça dekoratif çözümler de sunmaktayız.

Teras Cafe Sundurma

Teras Cafe Sundurma Fiyatları

Call Now ButtonHemen Arayın